รn perioada 09.01.2024-31.01.2024, am organizat ๐ฌ๐๐ฌ๐ข๐ฎ๐ง๐ข๐ฅ๐ ๐๐ ๐๐จ๐ฅ๐ฅ๐จ๐ฐ-๐ฎ๐ฉ ๐ขฬ๐ง ๐๐๐๐ซ๐ฎ๐ฅ ๐๐ซ๐จ๐ ๐ซ๐๐ฆ๐ฎ๐ฅ๐ฎ๐ข ๐๐๐ญฬฆ๐ข๐จ๐ง๐๐ฅ โ๐๐ง๐ฏ๐๐ฌ๐ญ๐ข๐ฆ ๐ขฬ๐ง ๐๐ซ๐จ๐๐๐ฌ๐จ๐ซ๐ขโ, susศinut financiar de Ministerul Educaศiei ศi Cercetฤrii al Republicii Moldova.
Follow-up-ul este o oportunitate de a:
Reflecta asupra experienศelor noastre din timpul ศi dupฤ participarea la proiect;